Bostancı Oto Ekspertiz

İkinci el araç alımlarında ekspertiz hizmetlerinin ne kadar önemli olduğu biliniyor. Eksper raporları sayesinde araçlarda ne gibi hasarlar olduğunu tespit edebilir ve böylece hasarlı araçlara para yatırmaktan kurtulabilirsiniz. Firmamız İstanbul’un birçok bölgesinde araç sahiplenmek isteyen vatandaşlara uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Bostancı oto ekspertiz hizmetleri için firmamıza ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde araçlarda derinlemesine inceleme yaparak en ufak hasarları dahi ortaya çıkarıyoruz. Araçlarda gerekli tüm işlemler sona erdikten sonra ayrıntılı rapor halinde müşterilere ilgili detaylar ulaştırılmaktadır.

Bostancı Oto Ekspertiz Fiyatları

Yeni Teknoloji Ekspertiz

Hizmet anlayışı gereği müşterilerine en uygun fiyatları sunmaya çalışan şirketimiz, İstanbul bölgesinde bu anlamda en tercih edilen eksper firmalarından birisidir. Eksper fiyatları, müşterilerin ilgilendiği paketlere göre değişiklik arz edecektir. Firmamızla irtibat kurmanız durumunda söz konusu tüm paketler hakkında detaylı bilgi alabilir ve fiyatları öğrenebilirsiniz. Müşterileri için %100 garantili raporlar ortaya koyan firmamız, herhangi bir hata oluşmadan sizlere kesin raporlar ulaştırıyor. Araçların incelenmesi ve teknik detaylarına bakılması işlemlerinde araçlarda hiçbir hasar meydana gelmez ve bu konularda tüm sorumluluğu firmamız üstlenir.

 

Oto Ekspertiz Firmaları Ne İşe Yarar?

Sıfır araç fiyatlarındaki yüksek artışlar, vatandaşları son yıllarda ikinci el araç pazarına itmektedir. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen bazı kişiler, hasarlı ya da boyalı araçları değerinden yüksek fiyata satabiliyor. Bu tip durumlar gözle görülemediği için, değersiz araçlara para yatırma durumu ortaya çıkıyor. Ekspertiz firmaları bu durumdan vatandaşları kurtararak araçlarda detaylı bir teknik inceleme yapar ve tüm hasarları ortaya çıkarır. Bostancı oto ekspertiz firması olarak bütün araç modelleri için gerekli incelemeleri yaparak detaylı raporları sizlere en kısa sürede ulaştırıyoruz.